Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ribolovc/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ribolovc/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Juzna Morava (DINAMIT)

Autor Tema: Juzna Morava (DINAMIT)  (Pročitano 3837 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Fikus

• VIP
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 4
  • Popularnost: 30
  • Pol: Muškarac
  • In contactu cum auro homo amisso mente ! ! !
  • Referrals: 3
    • Svet Zivotinja
Juzna Morava (DINAMIT)
« poslato: 06 Septembar 2013, 02:35:46 »
Skoro tj. pre par dana, mozda ima i cela nedelja, ja i jos jedan kolega odemo uvece oko 22h mozda 10-ak ili 15-ak minuta posle 22h, i jurimo smudja u delu nizvodno od Bogojevackog mosta... Sve normalno, riba se javlja na povrsini, par nerealizovanih udaraca i nista, ujutru oko 6h dva puta uzastopno nesto puca,  u prvi trenutak smo pomislili da je neko veeeeliko drvo palo u vodu ili da su lovci, ali nista od toga, posle par sekundi voda pocinje da pravi talase, idemo nizvodno i bas vidimo talase i shvatamo da nisu ni lovci ni drvo vec dinamit, ali ne vidimo ribu na povrsini, niti vidimo bilo kog na reci... Idemo jos nizvodno ali jos uvek nista ne vidimo...

Prekjuce idem sa komsijom u Lokosnici da doteramo neka drva i covek od koga smo uzeli drva prica kako svako vece sprema stuke na tanjiraci, pa pitam ja njega odakle toliko da svako vece ima da sprema za 10-ak osobe kako on kaze? Kaze on meni: Uuuu, mi se zberemo dva-troica i odemo do onuj baru do kej i zagazimo i vacamo s ruke... I stuke i onej druge, ne znam kako se vikasev, pun zamrzivac imam, odemo po 10 kila ribe navacamo, u onija dzakovi od kompiri, napunimo dzakovi, odemo dom ostavimo i pa se vrnemo da vacamo... U tuj baru vacamo, a onde ispod mos pa uzvodno na gor tuj smo mrsilitu turali pa dvoica drziv a dvoica idemo ozdol ili ozgor pa gi jurimo u mrsilicu... Kazem alal vam vera...

Danas jedan kolega dolazi kod mene i kaze mi da su u Jelasnici na par mesta isto bacali dinamit... I pod most, a i nizvodno od splav...

Pa dokle vise???  >:(

Greška u bazi podataka

Molim vas pokušajte ponovo. Ako ponovo vidite ovu grešku, prijavite grešku administratoru.