Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ribolovc/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ribolovc/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

recept za belu

Autor Tema: recept za belu  (Pročitano 2159 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže gigi

• Kederaš
  • *
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 0
  • Popularnost: 0
  • Pol: Muškarac
  • Referrals: 0
recept za belu
« poslato: 16 Oktobar 2015, 21:23:05 »
Postovanje svima,verujem da i vi kao i ja tragate za sigurnom primamom za belom i babuskom.
Ja obicno izmesa "gicinu mesavinu za belu sa ukusom sira i duplo krticnjaka dodam 10 kutijica crva
Odlicno mi se pokazala na teskim vodama kao sto je Barajevsko jezero.
Obicno se vratim sa 5-6 kg ribe. Za mene je to odlicna kilaza za 5-6 sati pecanja.
Voleo bih da cujem jos neki vas upotrebljivi recept. Hvala i veliki pozdrav!

Van mreže Karlitto

• Ribolovački Forum Srbije
  • Administrator
  • Thank You
  • -Given: 7
  • -Receive: 0
  • Popularnost: 50
  • Pol: Muškarac
  • Ribolovački Forum Srbije
  • Referrals: 6
    • Riboloački Portal Srbije
Odg: recept za belu
« Odgovor #1 poslato: 19 Oktobar 2015, 23:14:50 »
Ako pričamo o kupovnim hranama, a ne domaćim miksevima, ja ove godine ( a i u buduće ne planiram da menjam - sve dok je na ovom nivou kvaliteta na kome je trenutno) koristim Magic Bait hranu domaćeg prizvođača SportFisher-a iz Jagodine. Goran Đurđević je zaista napravio široku paletu dobrih primama, a od skora ima i competition gold seriju, koja je zaista u rangu najskupljih hrana.

Greška u bazi podataka

Molim vas pokušajte ponovo. Ako ponovo vidite ovu grešku, prijavite grešku administratoru.