Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ribolovc/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ribolovc/public_html/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Policelon

Autor Tema: Policelon  (Pročitano 3386 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže crni

• Urednik
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Popularnost: 10
  • Pol: Muškarac
  • Referrals: 2
Policelon
« poslato: 14 Septembar 2015, 23:16:07 »
Svi mi koji pecamo klena imamo bar po 10-ak musica od ovog fantasticnog materijala.Nekada je bilo vrlo tesko doci do te "cudesne" pene pa smo se svi mi koji smo zaljubljenici u pecanje klena na razne kompnene insekte dovijali na raznorazne nacine ne bi li dosli do nje.Sekli smo papuce,podloge za miseve,kupovali slagalice kod kineza...sve to je vrlo cesto znalo da bude vrlo mucno jer su nam za izradu musica trebale tanke trakice od 1mm do 2mm.Sada u gotovo svakoj bolje opremljenoj knjizari moze da se nadje policelon u tablama formata A4 i debljine do 2mm u svim mogucim i nemogucim bojama,po smesnoj ceni.Ono u cemu je caka je da kad u knjizarama potrazite policeolon gledace vas kao da ste sa druge planete ali ako kazete da vam je potrebna dekor guma pokazace vam brdo boja od kojih cete vrlo lako izabrati one koje su vam najpotrebnije.Evo ja sam pre neki dan uzeo par tabli A4 foramata po ceni od 5din po komadu...da,da 5din po komadu.Koliko god da ste pocetnik jedna takva tabla ce vam biti dovoljna za 100-tinak musica.
O obradi policelona i pripremi za izradu raznih imitacija tipa gusenice,ose,pcele,bumbari,skakavci ... pisacemo u drugoj temi ili ovde ako vam je tako zgodnije.Ima dosta malih fora i fazona koje ce vam u mnogome olaksati,uprostiti i ubrzati proces izrade musica od ovog materijala.Na sva pitanja koja imate dobicete odgovor i najlakse resenje u najkracem roku.Na vama je da pitate ako vas bilo sta interesuje i muci.
 ;)

"Dodju tako vremena, kada
pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati.''

Van mreže Karlitto

• Ribolovački Forum Srbije
  • Administrator
  • Thank You
  • -Given: 7
  • -Receive: 0
  • Popularnost: 50
  • Pol: Muškarac
  • Ribolovački Forum Srbije
  • Referrals: 6
    • Riboloački Portal Srbije
Odg: Policelon
« Odgovor #1 poslato: 15 Septembar 2015, 13:41:38 »
Sve o tome prepuštamo, upravo, pravim majstorima svog (mušičarskog) zanata, a mi "čučavci" i/ili "plovkaroši" možemo samo da uživamo i učimo od vas - ELITE !  ;)
sm110

Greška u bazi podataka

Molim vas pokušajte ponovo. Ako ponovo vidite ovu grešku, prijavite grešku administratoru.